volejte:     +420 800 100 080

KUCHYŇSKÉ LINKY

kuchyně, kuchyne, kuchyňské linky, kuchynske linky, Praha, Praha 5

 

Kuchyňské linky výroba na míru ( rohové kuchyně, sektorové kuchyně, kuchyňský nábytek ... ). Každý z nás si svou dokonalou kuchyň představuje jinak. Na základě vašich požadavků zpracuje naše kuchyňské studio 3D počítačový návrh kuchyňské linky s ohledem na každý detail. Protože právě detaily dělají z běžné kuchyně, kuchyni neobyčejnou a originální.
Každá hospodyňka potřebuje pěkně, účelně a kvalitně zařízenou kuchyň. V našem kuchyňském studiu si vyberete z široké nabídky materiálů, barev, provedení kuchyňských linek i spotřebičů.

Při realizaci kuchyně nabízíme kompletní servis na klíč včetně zaměření prostoru, počítačového projektu v 3D animaci a variabilního rozpočtu.
Při návrhu kuchyňské linky je nezbytné dbát nejen na design, ale i na využití a funkčnost. Klademe důraz na snadnou dostupnost příslušenství a doplňků. Správný návrh kuchyňské linky také zaručuje snadnou údržbu.
Po dohodě se zákazníkem dodáváme elektrospotřebiče od výrobců světové kvality, ovšem pokud si zákazník přeje, jsme schopni namontovat do kuchyně spotřebiče, které má již zakoupeny. Součástí kuchyně může být i jídelní kout. Na výběr má firma MAX široký sortiment stolů, židlí a lavic.

Vestavěné kuchyně na míru

VZORKOVNA:
Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5 - Smíchov
tel: 257 310 032

kuchyňské skříně