volejte:     +420 800 100 080

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

vestavěné skříně, Praha

 

Vestavěné skříně jsou tou správnou volbou v případě, kdy je pro Vás důležitý každý centimetr volného místa. Vestavěné skříně svou vhodnou konstrukcí a variabilitou lze umístit i do míst, která jsou jinak nevyužitelná. Ve spojení s vysokou kvalitou materiálů tak získáte vysoce účelný, ale i designově dobře působící prvek v místnosti.
Vestavěné skříně na míru patří mezi nejžádanější nábytkové systémy. Jejich velkou výhodou je individuální provedení podle konkrétních potřeb a dispozic prostoru.
Vestavěné skříně na míru nabízejí velkou variabilitu a najdou své uplatnění v jakémkoli prostoru bytu nebo bytového domu, kanceláří, hotelů, zdravotnických zařízení apod.

Nabízíme vybavení bytu nebo kanceláře kvalitním nábytkem na míru, který bude navržen a vytvořen přesně podle Vašich představ. Individuální 3D návrh a nejmodernější technologie výroby zaručuje dokonalé přizpůsobení a dlouhou životnost. Nábytek na míru ( vestavěné skříně, kuchyňské linky, postele, dětský nábytek, ložnicové a nábytkové sestavy, koupelnový nábytek ... ) přizpůsobíme a vyrobíme i pro zcela atypický prostor.

 

Vestavěné skříně na míru

VZORKOVNA:
Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5 - Smíchov
tel: 257 310 032

šatní skříně